Dotari

– 2 clase a II-a

– 2 clase a III-a

– 2 clase a IV-a

Echipa didactica este formata din cadre didactice bine pregatite, dedicate meseriei, deschise catre nou, preocupate pentru a desfasura un invatamant de calitate, cu standarde inalte.

GIMNAZIU

Ciclul gimnazial cuprinde:

– 2 clase a V-a

– 2 clase a VI-a

– 2 clase a VII-a

– 2 clase a VIII-a

Echipa didactica este formata din cadre didactice responsabile, bine instruite, cu dragoste pentru meserie si elevi, care trudesc pentru a le forma elevilor o cultura generala bogata, o baza solida de cunostinte si capacitati care sa-i ajute in viitorul lor ca oameni, sa le deschida noi orizonturi, sa le insufle acestora valorile morale ale societatii in care traiesc.

A DOUA SANSA

Programul A Doua Sansa cuprinde:

– 1 clasa: Anul I

Pentru cei care doresc sa isi completeze studiile, scoala noastra ofera cursurile acestui program.

Pentru mai multe detalii consultati pagina noastra din site special dedicata sau contactati secretariul scolii.

Scoala noastra este frumoasa, curata, dotata cu aproape toate mijloacele moderne necesare in activitatea didactica. Oamenii care conduc aceasta institutie s-au procupat intotdeauna sa nu lipseasca nimic atat cadrelor didactice, cat si elevilor. Holurile sunt primitoare, clasele luminoase , aranjate si cochete. Fiecare obiect este pus la locul sau. Toate acestea contribuie la crearea unei atmosfere placute de lucru.