Director

  • Stoican Dorin

 

 

 

 

 

Director adjunct

  • Birnberg Carmen Isabela

 

Grupa mică:

  • Matei Ionelia ( titular )

 

 

 

Grupa mijlocie:

  • Teișan Mihaela Elena ( titular)
  •  Luca Rozica (suplinitor)

                     

 

 

 

 

Grupa mare A:

  • Mușat Giorgiana Simona (suplinitor)
  •  Ivan Maria (suplinitor)

         

            

 

Grupa mare B:

  •  Mocanu Elisabeta Alisa (semi-titular)
  • Rădulea Gheorghița (suplinitor)

 

 

  • Stănescu Dana Mariana (suplinitor)
  • Drăgan Mihail (titular)

 

 

 

 

 

  • Perijoc Laura Anca (titular)
  • Văidianu Raluca Elena (suplinitor)

 

 

 

 

 

  • Anghelin Alexandru (suplinitor)
  • Țepele Ramona (titular)

 

 

 

 

 

  • Ceaușu Nicoleta Tamara (titular)
  • Călărașu Corina Magdalena (titular)

 

 

 

 


  • Stoica Argentina (titular)
  • Agiu Cristina Victoria (titular)

 

Limba și literatura română:

  • Pîrlogea Tatiana (titular)
  • Rădoi Gabriela Antigona (titular)

 

 

Matematică:

  • Macovei Cerasela Mariana (titular)
  • Vlad Elena Iuliana (suplinitor)

 

 

 

Limba engleză:

  • Drăgan Silvia Cristina (titular)
  • Ardelean Andreea Nicoleta (titular)

 

 

 

Limba franceză:

  • Trifoi Ioana Alexandra (titular)

 

 

 

Latină:

  • Frîntu Andreea (suplinitor)

 

 

 

Fizică:

  • Tudor Gabriela (suplinitor)

 

 

 

 

Chimie:

  • Jidveian Roxana Sînziana (suplinitor)

 

 

 

 

 

 

Biologie:

  • Birnberg Carmen Isabela (titular)
  • Pârvu Andra (suplinitor)

 

 

 

 

Cultură civică:

  • Mușat Giorgiana Simona (titular)
  • Paraschivescu Lucica (suplinitor)

 

 

 

 

 

Istorie:

  • Manolache Mihaela (titular)

 

 

 

 

Geografie:

  • Cătănoiu Sorina Elena (titular)

 

 

 

 

 

 

Religie:

  • Olinici Andrei Costel (titular)

 

 

 

 

Educație plastică:

  • Oprița Camelia Ioana (suplinitor)

 

 

 

 

Educație muzicală:

  • Nicolae Alexandru Gabriel (suplinitor)

 

Educație fizică și sport:

  • Stoican Dorin (titular)
  • Bărbieru Petrică (titular)
  • Nicu Ioan ( titular detașat)

 

Educație tehnologică și aplicații practice + TIC:

  • Pătrașcu Elena (titular)

 

Secretar

  • Chivu Mariana Corina

 

 

 

 

 

Informatician

  • Lăzăroiu Cristina Gabriela

 

 

 

 

Administrator

  • Mușat Doinița

 

 

 

 

 

Contabil

  • Drajgu Raluca Mihaela

  • Dinu Carmen
  • Ghinea Rodica Claudia
  • Lazăr Nicoleta
  • Păun Geanina Marilena
  • Savu Daniela Mirela
  • Dincă Maria Ana
  • Dumitru Mărioara
  • Niță Petrica
  • Popescu Aurelia

 

 

  • Dragomir Nicolae
  • Petre Aurel

 

 

 

 

 

 

  • Bratu Ioana

 

 

 

 

 

  • Stanciu Elena

 

 

 

 

 

  • Tudorie Alexandru